Eleganckie zaproszenia ślubne na wesele z klasą!

eleganckie zaproszenia

Eleganckie zaproszenia ślubne to doskonały wstęp do wesela w stylu glamour! Co para młoda to inny pomysł na ślub i wesele. Jedni marzą o skromnej uroczystości i romantycznym weselu w ogrodzie. Inni kochają rustykalne klimaty i zamierzają bawić się do samego rana w budynku po starej stodole. A jeszcze inni uwielbiają elegancję i subtelny blask złotych lub srebrnych ozdób. Dziś skupimy się zwłaszcza na tych ostatnich, czyli na miłośnikach stylu glamour. To właśnie dla Was eleganckie zaproszenia na ślub będą szczególnie trafionym wyborem.

Eleganckie zaproszenia ślubne – czyli jakie?

Zacznijmy jednak jakie to są eleganckie zaproszenia ślubne? Elegancja idzie w parze z umiarem, minimalizmem. Eleganckie zaproszenia na ślub nie mogą być pstrokate ani zwariowane. Często najbardziej ozdobnym elementem takich zaproszeń jest krój czcionki i subtelne złocenia lub srebrzenia. Te ostatnie to oczywiście absolutny must have zaproszeń w stylu glamour.

Zaproszenia ślubne eleganckie złote mogą mieć złocony napis albo jakiś element graficzny, na przykład popularny ostatnio heksagon. Nie ma na nich wielu kolorów i miliona kwiatków za to bywają zdobione wstążką czy małym kryształkiem. Zazwyczaj są po prostu białe, ewentualnie mają na sobie wzór marmuru. Są subtelne, wyważone i koniecznie połyskliwe. Dzięki temu świetnie pasują do stylu, w jakim odbędzie się wesele – stylu glamour.

Wesele w stylu glamour jest z pewnością eleganckie, ale też strojne i zdobione połyskującymi elementami biżuteryjnymi. Kryształowe żyrandole, srebrne wstążki, kryształki w bukietach kwiatów na stołach. Oczywiście mimo wszystko błyskotki mają być tylko dodatkiem. Inaczej zamiast eleganckiego stylu glamour uzyskamy efekt kiczu, który z elegancją nie ma nic wspólnego.

Zaproszenia ślubne glamour

W naszej drukarni zaproszeń znajdziecie różne eleganckie zaproszenia ślubne. Szczególnie polecamy modele “Pola“, “Ismena“, “Wiola“, “Nicole” czy “Calla“. Wybierając dla siebie zaproszenia na ślub w stylu glamour kierujcie się kolorami przewodnimi wesela. Dzięki temu wszystko będzie spójne. Możecie u nas zamówić też inne pasujące elementy papeterii ślubnej, jak na przykład winietki, zawieszki na alkohol, naklejki na butelki, listę gości czy numery stolików. Zamawiając cały komplet zyskujecie pewność, że wszystko będzie do siebie pasować!