Naklejki na butelki – alkohol weselny w eleganckiej odsłonie

Wesele to nie jest zwykła impreza. To szczególne wydarzenie, które planujemy z ogromnym wyprzedzeniem. Wybieramy dekoracje sali, stołów. Zamawiamy winieteki i menu weselne. Tego dnia wszystko ma wyglądać wyjątkowo i odświętnie. Nic więc dziwnego, że także alkohol, którego nie może zabraknąć, musi się prezentować inaczej niż zwylkle. Jak osiągnąć ten cel? Trzeba go wystroić w odpowiednie, stylowe naklejki na butelki!

Naklejki na butelki – jak wybrać?

Jak wybrać odpowiednie naklejki na butelki? Naklejki na butelki powinny pasować do innych elementów dekoracyjnych na stołach. Najlepiej kiedy pasują i kolorem i stylem. Dzięki temu uzyskujemy wrażenie spójności i harmonii, a całość wygląda bardzo estetycznie i elegancko.

Zastanów się więc nad tym jakie kolory będą się przewijać w dekoracjach. Naklejki mogą zawierać niektóre z tych barw. Możesz też postawić na inne kolory pasujące do tych na dekoracjach. Staraj się jednak uniknąć mieszania zbyt wielu kolorów. Nie chcesz przecież, żeby stół wyglądał pstrokato? Umiar jest więc tutaj wysoce wskazany. Nie patrz na naklejki jako na oddzielny element, ale jako część większej całości, większej kompozycji. Tym właśnie będą na stole weselnym.

Wybierz odpowiedni motyw

Powiedzmy, że masz już jakieś wyobrażenie o tym jakiej kolorystyki powinnaś się trzymać przy wyborze, ale co ze wzorem? Wzór powinien nawiązywać do stylu wesela. Pomyśl o tym, czy organizujesz wesele w stylu glamour, boho, nowoczesnym czy jeszcze innym. Każdy z tych stylów wiaże się z pewnymi charakterystycznymi motywami. Zapewne brałaś to pod uwagę wybierając zaproszenia ślubne i winietki, teraz pokieruj się tym samym decydując jakie naklejki na butelki wybrać. W jednym przypadku lepiej będą wyglądać kwiaty, w innym geometryczne wzory.

Oryginalne naklejki na butelki

Oczywiście forma to jedno, a treść drugie. Kiedy wybrałaś już formę i wiesz jak będą wyglądać Twoje naklejki, pozostaje zdecydować jaką umieścić na nich treść. Tutaj możesz zaszaleć! To czas na włączenie inwencji twórczej. Możesz postawić na wesołe wierszyki, śmieszne teksty, powiedzonka związane z alkoholem i wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Pamiętaj jednie, żeby nie przekraczać granic dobrego smaku.

W internecie znajdziesz masę pomysłów, ale najlepiej jeśli poświęcisz nieco czasu i spróbujesz napisać coś sama. Lepiej się jedynie zainspirować pomysłami z internetu niż je kopiować. Dzięki temu zyskasz pewność, że nikt nie będzie miał takich samych naklejek jak Ty.

Naklejki na butelki mogą wyglądać bardzo różnie. Mogą być eleganckie, romantyczne, wesołe, rustykalne, glamour, nowoczesne. Niezależnie od tego jakie organizujesz wesele z pewnością uda Ci się wybrać takie naklejki, które będą do niego pasować!