Oryginalne czy klasyczne – jakie zaproszenia ślubne?

Moda ślubna zmienia się co sezon. Ewoluują nie tylko wariacje kolorystyczne, ale i każdy szczegół: kwiaty, zaproszenia ślubne, winietki. Kiedy przychodzi czas planowania tego wyjątkowego dnia, każda para staje przed pytaniem w jakim stylu chciałaby urządzić swoje wesele. Zastanawiają się czy iść w stronę swoich upodobań i być może czasem zwariowanych pomysłów, albo czy raczej wyznają zasadę klasyczne jest sprawdzone i dobre.  W tym wpisie pomożemy Państwu rozważyć oba warianty i podjąć najlepszą decyzję.

Klasyka to zawsze dobry wybór

Dla wielu z nas wybór sprawdzonych rozwiązań jest najlepszy. W końcu klasyka ma podstawy, które pozwalają stać na czele ślubnych wyborów od lat. Wielu wyznaje zasadę, że mniej znaczy więcej.  Jednak wybór zaproszeń ślubnych, które bazują na sprawdzonej kolorystyce i dodatkach w dobrym guście, nie oznacza nudy. Uniwersalne nie oznacza, że są one tylko minimalistyczne, białe lub kremowe. Pamiętajmy jednak, że klasyka to także elegancki granat czy butelkowa zieleń. Zaproszenia potrafią także zaskoczyć bardziej nietuzinkową formą. Nie zapominajmy, że wszystko zależy od nas. Nowoczesności mogą nadać złote lub srebrne dodatki, które dodadzą elegancki blask naszym zaproszeniom i będą stanowiły piękne uzupełnienie całości.  Takie można znaleźć w naszej ofercie.

Oryginalne zaproszenia ślubne

Dobrze dobrane zaproszenia odzwierciedlają charakter zbliżającej się uroczystości i zabawy. A jednocześnie pokazują osobowość pary młodej.  Oryginalne zaproszenia ślubne pozwolą zachwycić bliskich jeszcze przed tym, jak zacznie się ceremonia.  Wyjątkowe wydarzenia w naszym życiu wymagają wyjątkowych rozwiązań. Dlatego nie bez znaczenia jest wybór zaproszenia ślubnego. Niejednokrotnie w bardzo czytelny sposób przekazują uczucia i emocje towarzyszące parze młodej, podczas przygotowań. W takim przypadku świetnym wyborem będą nasze zaproszenia ślubne ,,Luna”, które wyrażają więcej niż tysiąc słów. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie prostotę i oryginalność.

Zatem odpowiadając na pytanie co wybrać? Oryginalność czy klasykę? Odpowiedź jest banalnie prosta. Należy posłuchać głosu swojego serca, nic więcej. To wyjątkowy dzień dla nowożeńców, dlatego nie warto, aby decydował za nas strach przed komentarzami innych. Ci, którzy nas znają i kochają, wiedza jaki mamy gust i będą tak samo zachwyceni naszymi wyborami.