Oryginalne zaproszenia ślubne – zrobić czy zamówić?

oryginalne zaproszenia ślubne

Czy planujecie właśnie swój ślub i utknęliście przy wyborze zaproszeń? Przeglądacie i nic Wam nie pasuje… Wszystko jakieś takie podobne do siebie, a Wy tak chcecie mieć naprawdę oryginalne zaproszenia ślubne. Jakie wybrać? Być może przeszło Wam przez myśl, żeby wszystkie zaproszenia zrobić samodzielnie. Ale czy naprawdę macie na to czas? Hmm… na szczęście możecie też zamówić oryginalne zaproszenia w naszej drukarni zaproszeń ślubnych!

Oryginalne zaproszenia ślubne – ręczne robótki albo zamówienie

Oryginalne zaproszenia ślubne to zaproszenia, które nie wyglądają jak setki innych. Mają swój charakter, swój klimat i nie koniecznie wpisują się najmodniejsze trendy branży ślubnej. Mogą nawet być z nimi zupełnie sprzeczne. Wspomnieliśmy już o ręcznie robionych zaproszeniach. Samodzielne wykonanie zaproszeń to jest ciekawe rozwiązanie. Jednak trzeba mieć pewne umiejętności manualne i zmysł estetyczny, żeby w efekcie końcowym prezentowały się tak, jak to sobie wyobrażaliśmy. Poza tym przygotowanie 200 zaproszeń może zabrać naprawdę sporo czasu. Czy rzeczywiście masz go wystarczająco, żeby się w to zaangażować? Jeśli tak, to świetnie – jest duża szansa, że Twoi goście otrzymają prawdziwie osobiste zaproszenia ślubne jedyne w swoim rodzaju. Ale powiedzmy, że nie masz dość czasu, cierpliwości, brak Ci talentu plastycznego albo po prostu nie lubisz tego typu zajęć. Co w takiej sytuacji możesz zrobić?

Wybierz gotowe lub zamów projekt

Oczywiście możesz zamówić gotowe oryginalne zaproszenia. Nie wybieraj tych z najbardziej oklepanymi wzorami i motywami. Lepiej postawić na czarne zaproszenia ze złoceniem albo zaproszenia z nietypowymi zdobieniami. Możesz na przykład zamówić nasze zaproszenia “Luna” albo minimalistyczne zaproszenia “Dagna”. Możesz też zlecić nam przygotowanie projektu tylko dla Ciebie!

Jeśli chcesz mieć oryginalne zaproszenia ślubne możesz też pomyśleć o zaproszeniach ze zdjęciem albo zaproszeniach drukowanych na nietypowym papierze. A może spodobają Ci się przezroczyste zaproszenia? Czasem wystarczy, że zamówisz zaproszenia o nietypowym kształcie. Ostatecznie oryginalny nie musi sam wzór zaproszeń. Najważniejsze jest, żeby zaproszenia, które wybierzesz podobały się Wam i były z Wami kompatybilne. Oczywiście muszą też pasować do całej oprawy ślubu i wesela, ale to z pewnością już wiesz. 😉