Tanie zaproszenia ślubne? Tylko w AGART!

tanie-zaproszenia-ślubne

Wydatki, wydatki, wydatki! Właśnie tak wiele osób postrzega wesele. Rzeczywiście to wydarzenie wymaga sporych nakładów finansowych. Na szczęście są elementy, na których można oszczędzić. Możesz na przykład zamówić u nas tanie zaproszenia ślubne! Agart oferuje tanie, ale ładne zaproszenia na ślub. Nie musisz więc iść na kompromis, możesz mieć naprawdę piękne zaproszenia za naprawdę niewielkie pieniądze.

Zaproszenia ślubne ceny

Ile właściwie kosztują zaproszenia ślubne? Ceny zaproszeń na ślub wahają się w zależności od wybranego formatu, papieru, zdobień i dodatków. W naszej drukarni możesz zamówić zaproszenia w 3 formatach:

  • 14×14 cm (kwadratowe)
  • 28×14 cm (kwadratowe składane)
  • 10×15 cm (prostokątne)

Do wyboru mamy też papier:

  • kredowy,
  • fakturowany,
  • metalizowany.

Prócz tego zaproszenia można zamówić ze złoceniem/srebrzeniem czy kopertą Lessebo. Zaproszenia ślubne mogą też być personalizowane lub nie. Jaki wariant zaproszeń wychodzi najtaniej?

Tanie zaproszenia ślubne

W naszej drukarni najtańsze zaproszenia ślubne to te w formacie 14×14 cm, drukowane na papierze kredowym bez personalizacji, złoceń i koperty. Za zaproszenia ślubne w tej wersji zapłacisz tylko 1,75 zł/szt. Jeśli zdecydujesz się dopłacić do każdego zaproszenia 50 groszy, otrzymasz do nich eleganckie koperty Lessebo.

Czy zawsze najbardziej opłaca się kupić najtańsze zaproszenia ślubne? Różnie to bywa. Przecież i tak musisz je w czymś przekazać, więc i tak przyjdzie Ci dokupić do nich koperty. Tyle, że stracisz czas na szukanie takich, które będą pasować do wybranych przez Ciebie zaproszeń. A przecież wiele z nas nie ma wystarczająco czasu, żeby go tracić nawet na takie drobiazgi.

Ważne jest też, żeby Twoje zaproszenia ślubne naprawdę Ci się podobały. Jeśli więc wolisz prostokątne od kwadratowych, to czemu nie wydać tych 2 zł za sztukę? Różnica w cenie nie będzie duża, a Ty będziesz znacznie bardziej zadowolona.

Wysoka jakość w niskiej cenie

Kiedy mówimy o tanich zaproszeniach ślubnych nie możemy nie dotknąć kolejnej ważnej kwestii – jakości. Niektórzy oferują zaproszenia w naprawdę zadziwiająco niskich cenach. Niestety w takich przypadkach zazwyczaj jest to wynik wykorzystywania słabszej jakość materiałów, np. papieru o niższej gramaturze. My wychodzimy z założenia, że nawet nasze najtańsze zaproszenia muszą odznaczać się najwyższą jakością.

Możesz być pewna, że choć oferujemy tanie zaproszenia ślubne, to zawsze wykonujemy je tak samo precyzyjnie jak te droższe i zawsze korzystamy z tych samych wysokiej jakości materiałów. Jeśli więc chcesz zamówić tanie, a przy tym naprawdę ładne i porządnie wykonane zaproszenia ślubne, zapraszamy do nas!