Zaproszenia ślubne jesienne – jak wyglądają?

zaproszenia ślubne jesienne

Zaproszenia ślubne jesienne – czy i Wy planujecie wesele w jednej z bardziej malowniczych pór roku – jesienią? Jesienne wesele to świetne rozwiązanie, na które decyduje się sporo osób. Ponieważ jest wtedy po sezonie ślubnym, ceny wynajmu sal weselnych są niższe. Poza tym, w tym okresie mamy do wyboru więcej wolnych terminów. To względy czysto praktyczne, które niejednego skłaniają do zorganizowania ślubu i wesela jesienią. Inni po prostu kochają złote, czerwone i brązowe liście i całą tę jesienną, nieco nostalgiczną aurę i właśnie z tego względu decydują się na wesele o tej porze roku. Jakie zaproszenia będą się najlepiej komponować z jesiennym weselem?

Zaproszenia ślubne jesienne

Z czym kojarzy Wam się jesień? Z kolorowymi liśćmi? Wysokimi trawami? Czerwoną jarzębiną? Złotym słońcem na błękitnym niebie? Tak wygląda nasza piękna złota jesień. Ale wszyscy wiemy, że ta pora roku ma też inne oblicze. Jesienne słoty, zachmurzone niebo, gęste mgły. Jesienne wesele całym swoim wystrojem nawiązuje do tej fantastycznej, różnorodnej i niesamowicie barwnej pory roku. Wśród dekoracji królują albo barwne liście albo piękne kompozycje z wrzosami. Na takim weselu jest dużo koloru.

Jakie zaproszenia ślubne pasują do jesiennego wesela? Takie, które swoim wyglądem nawiązują do jesiennych dekoracji sali weselnej. Typowe motywy to właśnie kolorowe liście, jarzębina czy wrzosy. Jeśli chodzi o kolory, są to zwykle czerwienie, różne odcienie pomarańczowego, żółtego czy brązowego koloru. Na takim tle przepięknie prezentują się złocenia. Jesienne zaproszenia ślubne mają zazwyczaj ciepłe, złamane barwy. W naszym sklepie znajdziecie różne zaproszenia, które swoim wyglądem i kolorystyką nawiązują do jesieni.

Jesienna papeteria ślubna

Oczywiście jak zawsze przypominamy, żeby pamiętać o tym, że cała papierowa oprawa wesela powinna być spójna. Najlepiej będzie więc zamówić papeterię ślubną z jednym motywem. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wszystko będzie do siebie pasowało. A o to właśnie chodzi!

Choć sezon ślubów przypada na okres wiosenno-letni, jesienne wesela są bardziej oryginalne i mogą na dłużej zostać gościom w pamięci. Jeśli więc należycie do tej grupy, która organizuje ślub i wesele jesienią, wykorzystajcie w pełni jej potencjał i stwórzcie gościom niezapomnianą, pełną kolorów oprawę, która sprawi, że na lata zapamiętają Wasz dzień. Zacznijcie zamawiając u nas piękne zaproszenia ślubne jesienne!