Złocenie zaproszeń, czyli gorący trend sezonu

złocenie zaproszeń

Złocenie zaproszeń niewątpliwie stało się bardzo popularne. Być może jednak zastanawiasz się czy to nie przesada? A może masz wątpliwości co do tego, czy złocenia pasują do każdego stylu zaproszeń? Możesz być pewna, że złocone zaproszenia zawsze wyglądają elegancko, odświętnie i po prostu bardzo ładnie. Połyskujące elementy – złote napisy albo wzory – ożywiają kompozycję i od razu przykuwają wzrok. A czy pasują do każdego stylu?

Złocenie zaproszeń w różnym stylu

Na zadane wyżej pytanie w zasadzie można by odpowiedzieć jednym słowem – tak. Każdego rodzaju zaproszenia mogą się świetnie prezentować ze złoceniem albo srebrzeniem. Złocenie jest wprost nieodzownym elementem zaproszeń w stylu glamur, ale nie tylko. Wszelkie zaproszenia złocone kwiatowe prezentują się naprawdę efektownie. Złocenie zaproszeń w stylu boho lub rustykalnym nie jest więc niczym dziwnym. Także minimalistyczne, nowoczesne zaproszenia ślubne fantastycznie wyglądają ze złoceniem.

Wiele osób, które planują romantyczne wesele z różem jako kolorem przewodnim, zamawia zaproszenia złocone pudrowy róż. To połączenie kolorów wygląda naprawdę świetnie!

Także ekologiczne zaproszenia ślubne ze złoceniem prezentują się fantastycznie. Połączenie subtelnego połysku złocenia lub srebrzenia z dodatkami w postaci jutowych sznurków to doskonałe przełamanie stylu, które daje spektakularny efekt.

Tak naprawdę nie ma znaczenia jakie zaproszenia chcesz zamówić – eleganckie, nowoczesne, boho, rustykalne, ekologiczne czy jeszcze inne – złocenia będą pasować do każdego stylu!

Złote zaproszenia – z jakim kolorem łączyć złoto?

A teraz kilka słów o łączeniu złoceń z innymi kolorami. Bardzo dobrze i elegancko prezentują się zaproszenia ślubne ze złoceniem połączone z takimi kolorami jak zieleń, róż, błękit, ale też klasyczne biel i czerń. Zielono złote zaproszenia cieszą się teraz ogromnym zainteresowanie. Subtelne wzory roślinne w połączeniu ze złoceniami tworzą świetny duet. Dla osób, które chcą się wyróżnić i lubią silne kontrasty polecamy bardzo efektowne połączenie czerni ze złotem.

W zasadzie większość kolorów będzie dobrze wyglądać w asyście złoceń, więc nie musicie się tym za bardzo przejmować wybierając swoje zaproszenia. Najważniejsze, żeby stylem pasowały do wesela i żeby miały na sobie kolory przewodnie.

Zaproszenia ze złoceniem

Złocenie zaproszeń może obejmować złote napisy albo jakieś elementy graficzne. Zawsze dobrze się zastanów co chcesz wyróżnić tym szlachetnym kolorem.

Na koniec kilka słów podsumowania. Pamiętaj, że złocenie zaproszeń nigdy nie jest przesadą, a zaproszenia ze złoceniami nie wyglądają jak kartki z festynu tylko elegancko i z klasą. Poza tym złocenia pasują do zaproszeń w każdym stylu. Co więcej, złoto świetnie się łączy z różnymi kolorami, więc będzie pasowało do naprawdę najróżniejszych zaproszeń. Ważne jest, żeby Twoje zaproszenia były spójne z charakterem wesela i całą resztą papeterii ślubnej.